KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581434
nr 1358 1434
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad, havsmotiv. Olja på duk, 100x125 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:43:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr